6.2 Niculescuová – Kvitová (Fed Cup)

 

  Zde můžete sledovat tenisové utkání žen (Fed Cup /Česko – Rumunsko)

6.2  2016  13:45

Niculescuová – Kvitová

 
 

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 INFORMACE O ZÁPASE :

Je dobojováno! Petra Kvitová překvapivě prohrála s Monicou Niculescuovou ve dvou setech! Rumunka vstoupila do zápasu fantastickým způsobem, vytvořila si náskok, který už nepustila a první sadu získala zaslouženě 6:3! Ve druhém setu sváděly obě tenistky fantastickou bitvu. Kvitová hned v úvodu druhého setu prolomila soupeřce servis, avšak ihned přišla o ten svůj. Poté si obě hráčky dlouho hájily podání. Až v koncovce druhého setu ztratila Kvitová koncentraci a darovala Niculescuové svůj servis! Rumunka dnes zvolila skvělou taktiku, hrála do bekhendu Petry Kvitové, na což česká tenistka po celou dobu utkání nenašla odpověď. Po setech 6:3 a 6:4 tedy Monica Niculescuová získává pro Rumunsko první bod a vyrovnává stav duelu s Českou Republikou na 1:1!

 

 

  • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
  • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
  • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
  • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
  • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
  • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
  • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
  • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
  • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
  • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
  • Pokud stále nevíte jak přenos spustit podívejte se na rychlý videonávod na nejčastější streamy, které sem přidávame. VIDEONÁVOD: Sawlive, JW Flash Player, CastaAlba, CricFree, Bliner,
  • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
  • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace, jako to bývá na jiných placených stránkách. Jedinou pro nás nejdůležitější cenou, je rozšiřování těchto kvalitních stránek svému okolí. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky -  Živépřenosy.cz.

 ↓ TENTO PŘENOS SI MŮŽETE TAKÉ VYBRAT SAMI Z JINÝCH ZDROJŮ  ↓

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:     www.bettingadda.com