sestřih: 2.6. Kvitová – Kontaveitová (WTA French Open)

 

  Zde můžete sledovat tenisové utkání žen  (WTA French Open)

2.6.  2018  11:00

Kvitová – Kontaveitová

 
 

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ← 

 INFORMACE O ZÁPASE :

Petra Kvitová nepotvrdila roli favoritky a na antukovém grandslamu končí ve třetím kole. Zápas s Anett Kontaveitovou ztratila ve dvou tiebreacích. Úvodní první sady byl od české hráčky povedený, brzký brejk dokázala Kvitová také potvrdit a dostala se do vedení 3:1. Následně měla i dva brejkboly na 4:1, ale ty nevyužila a od té doby tahala za kratší konec. Anett Kontaveitová získala čtyři gemy v řadě a velmi rychle se dostala do laufu. Estonka sice nedokázala první set doservírovat do vítězného konce, ale v následném tiebreaku zvítězila 8:6. Také ve druhém setu se dostala do vedení rodačka z Bílovce. Vedení 4:2, ale potvrdit nedokázala, navíc sama poté ztratila další tři gemy na servisu. Ani Kontaveitovou nepodrželo v závěru setu podání, podobně jako v prvním setu nedokázala zápas dopodávat do zdárného konce a to dokonce dvakrát. Také druhý set tak musel rozhodnout až tiebreak. V něm sice vedla Kvitová 2:0, ale poté ze sedmi rozeher získala jen jedinou a druhému mečbolu ve zkrácené hry, celkově již čtvrtému, neodolala.

 
 

 

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Pokud stále nevíte jak přenos spustit podívejte se na rychlý videonávod na nejčastější streamy, které sem přidávame. VIDEONÁVOD: Sawlive, JW Flash Player, CastaAlba, CricFree, Bliner,
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace, jako to bývá na jiných placených stránkách. Jedinou pro nás nejdůležitější cenou, je rozšiřování těchto kvalitních stránek svému okolí. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

 ↓ TENTO PŘENOS SI MŮŽETE TAKÉ VYBRAT SAMI Z JINÝCH ZDROJŮ  ↓

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: