Moto GP(VC Valencie – závod) Moto GP 14:00

 

  Zde můžete sledovat závody silničních motocyklů (Moto GP/ VC  Valencie)

18.11.  2018 

11:00  12:20  14:00

ZÁVOD

Moto 3 / Moto 2 / Moto GP / (Závod)

 
 

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁVODU

Sezónu zakončila rozhodně zajímavá Grand Prix. Ve třídě Moto3 jsme viděli vůbec nejmladšího vítěze závodu MS, kterým se stal Turek Can Öncü. S Moto „dvojkami“ se rozloučilo několik závodníků, které v roce 2019 budeme sledovat už v královské třídě a o závodě MotoGP dnes bylo řečeno již vše podstatné. Pol Espargaró má snad největší radost ze všech závodníků. Z davu si ho nyní vytáhl jeho bratr Aleix, který závod nedokončil. Oba sourozenci se objímají. Poslední Grand Prix sezóny vyhrává Andrea Dovizioso. Ten si nejlépe poradil s obtížnými podmínkami, kvůli kterým byl závod dokonce přerušen a restartován. I po restartu se ostatním utrhla trojice Dovizioso, Rins a Rossi. Dovizioso později poodjel a Valentino Rossi se dostal před Rinse. Pak ale spadl a Alex Rins se tak mohl v cíli darovat ze druhého místa. Obrovská radost pak vypukla v boxech KTM, jelikož Pol Espargaró vyjel pro tuto značku premiérové pódium v královské třídě. Rossi, který motocykl ještě zvedl, dojel třináctý, dva body za čtrnácté místo zbyly pro Karla Abrahama.

 
 

 

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

 ↓ TENTO PŘENOS SI MŮŽETE TAKÉ VYBRAT SAMI Z JINÝCH ZDROJŮ  ↓

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Fox Sports